Pohár města Hluboká nad Vltavou – PARACYKLISTIKA 2022

Díky setkání s Patrikem Jahodou (reprezentant ČR handbike, mistr Evropy, paralympionik) a jeho aktivním otcem Richardem se Iniciativa Hluboká fandí parasportu v roce 2022 rozrostla o další akci – Pohár města Hluboká nad Vltavou v paracyklistice.

V sobotu 23.7.2022 odpoledne jsme uzavřeli část centra Hluboké nad Vltavou a vypustili na trať devět závodníků a jednu závodnici. Zábavná a náročná trať, skvělá divácká kulisa a úctyhodné výkony všech účastníků...a tři výkony za hranicí našeho chápání – Tomáš Mošnička, Patrik Jahoda a Jan Pihera. Akce mimořádně vydařená s pozitivními ohlasy veřejnosti…pokračovat je skoro povinnost.

Děkujeme za podporu a pomoc Městské policii Hluboká nad Vltavou, Sboru dobrovolných hasičů Hluboká nad Vltavou, Podniku místního hospodářství, všem zastupitelům a radním a hlavně všem Hlubočákům!

Za podporu děkujeme hlavnímu partnerovi Česká pošta.

Děkujeme také našim tradičním partnerům a přátelům Jihočeský kraj, Mc Donalds JČ, Bonno, Voda moře oceány, Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou, Zemědělské služby Dynín, DIM.


událost na facebooku

rozhovor s absolutním vítězem

rozhovor s vítězem kategorie H1

fotogalerie