2. ročník Pohár města Hluboká nad Vltavou – PARACYKLISTIKA 22.7.2023

Po mimořádném úspěchu handbikových závodů 2022 jsme nemohli jinak, než pokračovat. Ne, že by to byla organizačně jednoduchá akce, to rozhodně není (v plné sezóně zavíráme centrum města :-), ale fakt to stojí za to. Je na co se koukat a výkony našich hvězdných účastníků Katky Antošové, Vaška Antala a Patrika Jahody (kompletní aktuální reprezentační tým) připadaly divákům po celé trati jako z jiné dimenze. Celkem jsme na trati viděli 10 sportovců včetně Jana Pihery (všem Budějčákům a Hlubočákům známého handbikera) a několik členů basketbalové reprezentace, ktaří mají cyklistiku jako kondiční sport. Podle hodnocení závodníků je naše trať technická a velmi náročná (800m s velkým stoupáním a sjezdem v zatáčkách).

Děkujeme za podporu a pomoc Městské policii Hluboká nad Vltavou, Sboru dobrovolných hasičů Hluboká nad Vltavou, Podniku místního hospodářství, všem zastupitelům a radním a hlavně všem Hlubočákům!

Za podporu děkujeme hlavnímu partnerovi Balíkovna

Děkujeme také našim tradičním partnerům a přátelům Jihočeský kraj, Mc Donalds JČ, Filbec, Voda moře oceány, Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou, Zemědělské služby Dynín, DIM.


událost na facebooku

rozhovor s vítězem

fotogalerie